HİZMET BÖLGELERİMİZ

İSTANBUL Oto Çekici

İSTANBUL Oto Çekici, İSTANBUL Oto Kurtarma, Oto Çilingir, Yol Yardım
 
İSTANBUL Çekici  aracınızın arıza, kaza veya trafik kuralları gereği aracın hareket etmesinin sakıncalı olduğu durumlarda 7 gün 24 saat en kısa sürede çekici yönlendirilerek, aracın onarım servisine naklini sağlar. 7 Gün 24 Saat bizi arayın. Uygun fiyat ve KREDİ KARTI ile taksitli ödeme kolaylığından da faydalanın. 0539 436 12 99 CekiciCepte.com
 
İSTANBUL Çekici hizmetimiz İSTANBUL ilinin neresinde olursanız olun! Yolda kaldığınızda 0539 436 12 99 nolu telefonu arayın İSTANBUL çekicimizi hemen yönlendirelim en kısa sürede yanınızda olalım. 0539 436 12 99 CekiciCepte.com
 
İSTANBUL veya bölgelerinde yolda mı kaldınız? Hemen siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren CekiciCepte 0539 436 12 99 nolu telefonu arayın, en kısa sürede size profesyonel ve deneyimli oto çekici / kurtarıcımızı yönlendirelim, geniş hizmet ağımız sayesinde nerede, ne şartta olursanız olun en kısa sürede mağduriyetinizi giderelim. Otoyol yada hiç bilmediğiniz bir yerde yolda mı kaldınız paniğe gerek yok! İSTANBUL çekici 0539 436 12 99 numaradan 7/24 bizi arayın en kısa sürede yanınızda olalım. Aracınız mı bozuldu, yolda mı kaldınız? Geniş hizmet ağımız sayesinde size en yakın olan deneyimli profesyonel çekicimizi yönlendirelim. Konumunuza en yakın çekiciyi arıyorsanız CekiciCepte.com size yeter. Hemen şimdi arayın. Unutmayın Türkiye’nin her yerinde tek numara 0539 436 12 99 çekici artık cepte CekiciCepte.com


Hangi Durumlarda Hizmet Alabilirim?

- Trafik kazası
- Aracın mekanik bir arıza sebebiyle hareketsiz kalması
- Lastik patlaması
- Anahtar kaybı veya anahtarın araç içerinde kalması
- Yakıt bitmesi
- Aracın çalınıp, bulunma sonrası getirilmesi
- Aracın parçalarının çalınması
- 0 km araç taşımacılığı
 
Avantajları Nelerdir?

- Yaygın çekici ağı sayesinde olay yerine en yakın hizmet ekibinin yönlendirilmesi
- Alanında uzman kişilerle iletişim ve destek sağlanması
- KREDİ KARTI ile ödeme kolaylığı taksit seçeneği ve Ekonomik hizmet
- 7/24 hizmet talebinin alınabilmesi
- Türkiye’nin her noktasına yayılmış geniş hizmet ağı üzerinden hızlı ve profesyonel hizmet alma imkanı
 
 
 
OTO ÇEKİCİ
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun oto çekici talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel çekicilerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99


OTO KURTARICI
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun oto kurtarıcı talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto kurtarıcı hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel kurtarıcılarımız ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99


LASTİK DEĞİŞİMİ
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun lastik değişimi talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 lastik değişimi hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel ekibimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99


OTO ÇİLİNGİR
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun oto çilingir talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto çilingir hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel çilingirlerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99
 
 
 
AKÜ TAKVİYESİ
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun akü takviyesi talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 yol yardım hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel yol yardım ekibimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99


AĞIR TİCARİ ARAÇ ÇEKİM
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun ağır ticari araç çekim talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 ağır ticari araç çekim hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel çekicilerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99


AĞIR TİCARİ ARAÇ KURTARMA
Günün her anı Türkiye’nin neresinde olursanız olun ağır ticari araç kurtarma talep edin. KREDİ KARTI ile çekim avantajından yararlanın.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 ağır ticari araç kurtarma hizmeti veriyoruz. Yolda en değerli kaynağınızı zamanınızı harcatmadan en kısa sürede, Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel çekicilerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99
 
 
‘’0’’ KM ARAÇ TRANSFER HİZMETİ
Türkiye genelinde profesyonel çekicilerimiz ile 0 km araç transfer hizmeti talep edin.

CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 0 km araç transfer hizmeti veriyoruz. Uygun fiyatlar dahilinde profesyonel çekicilerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. 0539 436 12 99
 
 
7/24 GÜNCEL BOŞ DÖNÜŞ YAPAN ÇEKİCİ FIRSATI
CekiciCepte.com 0539 436 12 99 siz değerli müşterilerimize geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 boş dönüş yapan çekici hizmeti veriyoruz. Uygun fiyatlar dahilinde KREDİ KARTI ile taksitli çekim seçenekleri ve profesyonel çekicilerimiz ile sizlere 7/24 günün her saati yardımcı oluyoruz. Türkiye genelinde boş dönüş yapan çekicilerin güzergahı dahilinde portal üstünde belirtilen fiyat dahilinde aracınızı çok uygun fiyatlara çektirebilmenizi sağlıyoruz. Bunun için oluşturduğumuz portal üstünden güzergah ve fiyat bilgilerini görebilirsiniz. 0539 436 12 99
Hizmet Ağımız

CekiciCepte.com olarak sektöründe liderliği hedefleyen büyüyen bir firmayız, en önemli unsurlarından biri de hiç şüphesiz, kusursuz bir şekilde yönettiği hizmet ağıdır. Tüm Türkiye genelinde hizmet birimi ağımız sürekli genişleyerek, bugün ülke çapında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek devasa bir yapı haline gelmiştir.

Hizmet ağımıza dahil olan çekici, kurtarıcı, rent a car, otel, oto çilingir, vip transfer gibi firmalar en üstün standartlarda hizmet vermektedirler. Hizmet birimlerimiz profesyonelliği ile yüksek kalitede ve kusursuz hizmet sunmasını sağlamaktadır. 

CekiciCepte.com olarak bize sadakatle bağlı ve uyumlu bir şekilde çalışan hizmet birimleri ağımızla, acil hizmetlerin sağlanması için müşterilerimizin her an yanındayız.
 

İSTANBUL Çekici Hizmet Bölgeleri;

ADALAR Çekici

ADALAR bölgesinde bulunan BURGAZADA, BÜYÜKADA, HEYBELİADA, KINALIADA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ARNAVUTKÖY Çekici

ARNAVUTKÖY bölgesinde bulunan ARNAVUTKÖY, BOĞAZKÖY, BOLLUCA, HADIMKÖY, HARAÇÇI, MERKEZKÖYLER, TAŞOLUK, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ATAŞEHİR Çekici

ATAŞEHİR bölgesinde bulunan ATATÜRK, FERHATPAŞA, İÇERENKÖY, KAYIŞDAĞI, KÜÇÜKBAKKALKÖY, MUSTAFAKEMAL, ÖRNEK, YENİÇAMLICA, YENİSAHRA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

AVCILAR Çekici

AVCILAR bölgesinde bulunan AMBARLI, AVCILAR, FİRUZKÖY, GÜMÜŞPALA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BAĞCILAR Çekici

BAĞCILAR bölgesinde bulunan BAĞCILAR, GÜNEŞLİ, MAHMUTBEY, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BAHÇELİEVLER Çekici

BAHÇELİEVLER bölgesinde bulunan BAHÇELİEVLER, ŞİRİNEVLER, YENİBOSNA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BAKIRKÖY Çekici

BAKIRKÖY bölgesinde bulunan ATAKÖY, CEVİZLİK, FLORYA, KARTALTEPE, OSMANİYE, YEŞİLKÖY, ZEYTİNLİK, ZUHURATBABA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BAŞAKŞEHİR Çekici

BAŞAKŞEHİR bölgesinde bulunan ALTINŞEHİR, BAHÇEŞEHİR, BAŞAKŞEHİR, İKİTELLİ, MERKEZKÖY, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BAYRAMPAŞA Çekici

BAYRAMPAŞA bölgesinde bulunan ALTINTEPSİ, MURATPAŞA, NUMUNEBAĞ, YILDIRIM, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BEŞİKTAŞ Çekici

BEŞİKTAŞ bölgesinde bulunan ABBASAĞA, AKATLAR, ARNAVUTKÖY, BEBEK, ETİLER, GAYRETTEPE, LEVAZIM, LEVENT, ORTAKÖY, TÜRKALİ, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BEYKOZ Çekici

BEYKOZ bölgesinde bulunan ANADOLUHİSARI, BEYKOZ, ÇAVUŞBAŞI, ÇUBUKLU, GÖKSU, MERKEZ KÖYLER, PAŞABAHÇE, TOKATKÖY, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BEYLİKDÜZÜ Çekici

BEYLİKDÜZÜ bölgesinde bulunan BEYLİKDÜZÜ, GÜRPINAR, YAKUPLU, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BEYOĞLU Çekici

BEYOĞLU bölgesinde bulunan ARAPCAMİ, CİHANGİR, HALICIOĞLU, İSTİKLAL, KASIMPAŞA, KEMANKEŞ, PÜRTELAŞ, TAKSİM, TARLABAŞI, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

BÜYÜKÇEKMECE Çekici

BÜYÜKÇEKMECE bölgesinde bulunan BÜYÜKÇEKMECE, CELALİYE(KAMİLOBA), KUMBURGAZ, MİMARSİNAN, TEPECİK, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ÇATALCA Çekici

ÇATALCA bölgesinde bulunan ÇATALCA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ÇEKMEKÖY Çekici

ÇEKMEKÖY bölgesinde bulunan ALEMDAĞ, ÇEKMEKÖY, MERKEZ KÖYLER, TAŞDELEN, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ESENLER Çekici

ESENLER bölgesinde bulunan ATIŞALANI, ESENLER, KARABAYIR, SANAYİ, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ESENYURT Çekici

ESENYURT bölgesinde bulunan ESENYURT, İNCİRTEPE, KIRAÇ, MEHTERÇEŞME, SAADETDERE, SANAYİ, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

EYÜP Çekici

EYÜP bölgesinde bulunan ALİBEYKÖY, ÇIRÇIR, EYÜP, GÖKTÜRK, KEMERBURGAZ, MERKEZKÖYLER, RAMİ, YEŞİLPINAR, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

FATİH Çekici

FATİH bölgesinde bulunan AKSARAY, BALAT, BAYAZIT, EMİNÖNÜ, İSKENDERPAŞA, KARAGÜMRÜK, KOCAMUSTAFAPAŞA, KUMKAPI, MAHMUTPAŞA, SİRKECİ, SULTANAHMET, ŞEHREMİNİ, TAHTAKALE, TOPKAPI, VEFA, YEDİKULE, ZEYREK, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

GAZİOSMANPAŞA Çekici

GAZİOSMANPAŞA bölgesinde bulunan GAZİOSMANPAŞA, KÜÇÜKKÖY, MEVLANA, YILDIZTABYA, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

GÜNGÖREN Çekici

GÜNGÖREN bölgesinde bulunan AKINCILAR, GÜNGÖREN, SANAYİ, TOZKOPARAN, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

KADIKÖY Çekici

KADIKÖY bölgesinde bulunan BOSTANCI, CADDEBOSTAN, CAFERAĞA, EĞİTİM, ERENKÖY, FENERBAHÇE, FENERYOLU, FİKİRTEPE, GÖZTEPE, KOŞUYOLU, KOZYATAĞI, MERDİVENKÖY, ONDOKUZMAYIS, OSMANAĞA, RASİMPAŞA, SAHRAYICEDİT, SUADİYE, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

KAĞITHANE Çekici

KAĞITHANE bölgesinde bulunan ÇAĞLAYAN, ÇELİKTEPE, GÜLTEPE, GÜRSEL, HAMİDİYE, KAĞITHANE MERKEZ, SEYRANTEPE, ŞİRİNTEPE, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

KARTAL Çekici

KARTAL bölgesinde bulunan ATALAR, ESENTEPE, KARTAL, ORHANTEPE, SOĞANLIK, TOPSELVİ, UĞUR MUMCU, YAKACIK, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

KÜÇÜKÇEKMECE Çekici

KÜÇÜKÇEKMECE bölgesinde bulunan ATAKENT, HALKALI, KÜÇÜKÇEKMECE, SEFAKÖY, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

MALTEPE Çekici

MALTEPE bölgesinde bulunan AYDINEVLER, BÜYÜKBAKKALKÖY, CEVİZLİ, FEYZULLAH, GÜLSUYU, İDEALTEPE, KÜÇÜKYALI, YALI, ZÜMRÜTEVLER, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

PENDİK Çekici

PENDİK bölgesinde bulunan BAHÇELİEVLER, ÇAMÇEŞME, ÇARŞI, ÇINARDERE, ESENYALI, MERKEZ KÖYLER, ŞEYHLİ, YAYALAR, YENİŞEHİR, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

SANCAKTEPE Çekici

SANCAKTEPE bölgesinde bulunan EYÜPSULTAN, OSMANGAZİ, SARIGAZİ, YENİDOĞAN, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

SARIYER Çekici

SARIYER bölgesinde bulunan BAHÇEKÖY, BÜYÜKDERE, EMİRGAN, İSTİNYE, RUMELİHİSARI, SARIYER, TARABYA, YENİKÖY, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

SİLİVRİ Çekici

SİLİVRİ bölgesinde bulunan SİLİVRİ, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

SULTANBEYLİ Çekici

SULTANBEYLİ bölgesinde bulunan MEHMETAKİF, MİMARSİNAN, NECİPFAZIL, TURGUTREİS, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

SULTANGAZİ Çekici

SULTANGAZİ bölgesinde bulunan SULTANÇİFTLİĞİ, SULTANGAZİ, ZÜBEYDEHANIM, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ŞİLE Çekici

ŞİLE bölgesinde bulunan AĞVA, MERKEZ KÖYLER, ŞİLE, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ŞİŞLİ Çekici

ŞİŞLİ bölgesinde bulunan BOZKURT, CUMHURİYET, DUATEPE, ESENTEPE, FERİKÖY, HALASKARGAZİ, HARBİYE, MECİDİYEKÖY, MEŞRUTİYET, OKMEYDANI, PANGALTI, TEŞVİKİYE, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

TUZLA Çekici

TUZLA bölgesinde bulunan AKFIRAT, AYDINLI, ÇARŞI, İÇMELER, MİMARSİNAN, ORHANLI, TERSANELER, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ÜMRANİYE Çekici

ÜMRANİYE bölgesinde bulunan AŞAĞIDUDULLU, ATAKENT, ATATÜRK, ÇAKMAK, ESENŞEHİR, IHLAMURKUYU, İNKILAP, KAZIMKARABEKİR, NAMIKKEMAL, YUKARIDUDULLU, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ÜSKÜDAR Çekici

ÜSKÜDAR bölgesinde bulunan ACIBADEM, ALTUNİZADE, BAHÇELİEVLER, BEYLERBEYİ, BULGURLU, CUMHURİYET, ÇENGELKÖY, FERAH, KANDİLLİ, KİRAZLITEPE, KUZGUNCUK, MİMARSİNAN, MURATREİS, SELİMİYE, ÜNALAN, YAVUZTÜRK, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.

ZEYTİNBURNU Çekici

ZEYTİNBURNU bölgesinde bulunan ÇIRPICI, SEYİTNİZAM, TELSİZ, TOPKAPI, bölgelerinde en hızlı ve ekonomik hizmeti vermektedir.